درباره ما


تیم تخصصی و حرفه ای آوای ایمان از همکاری مجرب‌ترین و کارآزموده‌ترین متخصصان برخوردار بوده و همراه با گروه کارشناسان ماهر و دلسوز رشته‌های مختلف روان درمانی و مشاوره ارایه‌ی بهترین خدمات به مراجعان را سرلوحه تلاش‌ها و اهداف خود قرار داده است.


بیشتر بخوانید

با کلینیک ما آشنا شوید

در حال حاضر و با توجه به تنوع استروسورهای محیطی بهره گیری از خدمات روان شناسی و مشاوره ضرورت پیدا کرده است. شرایط جاری به گونه ای پیش رفته ست که تصمیم گیری در زندگی گاهی اوقات سخت و پیچیده شده است به گونه ای که لازم است برای تصمیمات خوب از مشاورن مطمئن بهره گرفت. مرکز مشاوره آوای ایمان خدمات زیر را ارایه می کند:

  • مشاوره فردی و خانواده و زوج درمانی
  • آموزش فرزندپروری و مهارتهای زندگی
  • کاردرمانی ذهنی و حرکتی و توانبخشی شناختی

یکی از دغدغه های والدین و خانواده های گرامی پرورش فرزندانی موفق به لحاظ تحصیلی و رشدیافته از نظر رفتاری و اجتماعی است. مرکز مشاوره آوای ایمان با ارایه خدماتی چون مشاوره رفتاری و درسی، ارزیابی توانایی ها و استعدادهای فرزندان ایران زمین و طراحی مداخله ها و دوره های روان شناختی مبتنی بر یافته های علمی معتبر سعی در یاری رساندن به خانواده های عزیز در راستای دغدغه مطرح شده است.

دوره های آموزشی

مرکز مشاوره آوای ایمان مدتهای مدیدی است که در حال برگزاری دوره های آموزشی تخصصی و عمومی است. یکی از این دوره ها دوره تربیت درمانگر تخصصی کودک و نوجوان است که هر ساله تابستانها برگزار می گردد.در کنار این آموزش های تخصصی و حرفه ای دوره های آموزشی عمومی ویژه خانواده ها و سازمانها هم برگزار می گرددجهت اطلاعات بیشتر با شماره 09369676480 تماس بگیرید..


دوره های آموزشی

دوره های تخصصی که در مرکز مشاوره آوای ایمان برگزار می گردند بسیار متفاوت هستند که برخی از آنها به قرار زیر است: ارزیابی و درمان اختلالات یادگیری با رویکرد حافظه فعال مربیگری مهارتهای زندگی به کودکان و نوجوانان ارزیابی و درمان اختلالات روان شناختی دوران کودکی و نوجوانی ارزیابی آسیب های ارتباطی زوج ها و درمان مشکلات زوجین ....

ارتباط موثر و مفید یکی از راه های افزایش سلامت روان و شیوه ای موثر برای پیشگیری از انواع آسیب های روانی اجتماعی است. ارتباط سالم هم زمینه سلامت در اجتماع را فراهم می کند و هم زمینه رضایت خانوادگی را فراهم می کند. در خانواده هایی که اعضا با هم ارتباط مناسب و موثری دارند کمتر شاهد مشکلات رفتاری و نارضایتی های زناشویی هستیم. . <